Bize Yazın

Kurumsal

Geocarpet Hakkında
Geocarpet; 29 yıllık sanayicilik deneyimini, 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği halı tesisi yatırımı ile harmanlamıştır. Gelişen dünyanın gerektirdiği gibi işine yenilikçi bir bakış açısı ile üretimine devam ederken, %100 milli sermayesinin verdiği gurur ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bünyesinde kayıtlı 100'den fazla renk ve desen seçeneğini; ham maddeden üretime, üretimden satışa ve uygulamaya kadar götürerek müşterilerinin yanında olmaktadır.

Geocarpet; üretim süreçlerini 30.000㎡ kapalı olmak üzere, toplam 60.000 ㎡'lik üretim sahasında sürdürmektedir. Üretim süreçlerindeki nihai amaç müşterilerin yaşam tarzı, ihtiyaç ve beğenilerini doğru anlayarak onlara özgün tasarım ve renklerde ürünler sunmaktır. Çevre dostu üretim modeli ile eğitim, eğlence, ticaret, yaşam merkezi ve kamu sektörlerinin ihtiyaçlarını sürekli genişleyen halı yelpazesi ile karşılamaktadır. 

Grup Şirketlerimiz

Geocarpet, Geoplas bünyesinde kendine özgü ürünlerin üretim ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan bir grup şirketidir. Geoplas dünyada ürün çeşitliliği açısından tek çatı altında Geosentetik ürünlerin tamamını üretmektedir. İnşaat, hayvancılık, ayakkabı ve halı ve ev mobilyaları sektörlerinde de yardımcı malzemelerin üretimini yapmaktadır.